PARK & ZÁHRADA

Oáza pohody

Náš park sa nachádza na miestach, kde po milióny rokov vo vnútri zeme zrela cenná rašelina. Po jej vyťažení v nedávnej minulosti tu ostala zem zjazvená a plná hlbokých jám. Rozhodli sme sa vniesť do tohto krásou obklopeného kúska zeme opäť život a  začať písať jeho úplne novú kapitolu. Z mesačnej krajiny sme trpezlivou a láskyplnou prácou vytvorili mladú, zelenú oázu.

V našom parku nájdete zaujímavé dreviny, bylinkovú záhradu, mladý ovocný sad, romantické jazierko obrastené rákosím. Môžete meditovať v tráve pri ručne maľovanej mandale alebo precítiť spojenie s energiami zeme pri chodení na boso po špeciálne na tento účel upravenom chodníčku.

Rozľahlosť parku so širokým spektrom voľno časových aktivít ponúka každému možnosť vybrať si podľa vlastnej chuti či už šport či nerušený priestor pre oddych alebo romantický piknik v parku.

Naším cieľom je park rozvíjať ďalej, vnášať do neho nové prvky, či už na podporu zdravého pohybu alebo na bližšie spoznávanie prírody, ako aj budovať ďalšie príjemné zákutia. Tak pri každej návšteve možno odhalíte niečo nové.

Chodenie naboso

Energia zeme

Chodenie naboso, to je doslova úľava pre nohy dennodenne väznené v topánkach a šliapuce po tvrdých dlažbách. Vyzujte sa a na našom chodníčku pre chôdzu naboso precíťte prapôvodný pocit voľnosti a zároveň hlbokého spojenia so zemou.

 jazierko z mosta

Keď kráčate bosí po rôznorodom teréne,  bezprostredne vnímate zem, jej teplotu, tvrdosť, nerovnosti a Vaše telo na tieto podnety zodpovedajúco reaguje – narovnáva sa chrbtica, upravuje sa spadnutá klenba, zlepšuje sa krvný obeh. Sústredíte sa na pohyb, kam a ako stúpate a vypustíte problémy z hlavy.  Zostríte si zmysly a osviežite myseľ.

Dotyk chodidla so zemou je unikátny prírodný wellness.  A keď je Vám chodníček málo, prosto pokračujte po mäkkej tráve v parku…

Zapojte všetky svoje zmysly a vypnite hlavu.

Galéria

Darčekový poukaz
Pobytové balíky
Newsletter
el. formulár
Rezervácie
+421 903 90 42 78
Subscribe To Our Newsletter
No Thanks
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin