Gastronómia

Chuť Záhoria

Naša gastronómia je zameraná prevažne na stredoeurópsku kuchyňu. Ponuka jedál vychádza z najlepších tradícií domácej a regionálnej kuchyne. Je obohatená nielen o miestne špeciality, ale aj jedlá zdravej výživy. Máme vysoké nároky na kvalitu použitých surovín a pokiaľ je to možné, uprednostňujeme suroviny zo slovenskej produkcie. Počas sezóny pestujeme niektoré produkty ako bylinky, ovocie a zeleninu priamo v hotelovej záhrade a používame ich pri príprave našich jedál.

Náš tím kuchárov si pre vás pripravil špeciálne sezónne menu na najbližšie mesiace, kliknite na odkaz sezónne menu a dozviete sa viacej.

Sezónne menu nájdete tu 

Reštaurácia

Dobrú chuť

Útulná reštaurácia v hoteli Malvázia ponúka spolu so zimnou terasou celkom 70 miest na sedenie. Tu si môžete vybrať jedlá z originálnej ponuky á la carte, či tematického menu. Reštaurácia je vhodná aj na realizáciu rôznych spoločenských podujatí (rodinné oslavy, biznis stretnutia, výročia a pod.), pričom stoly je možné usporiadať podľa individuálnych požiadaviek hostí.

Reštaurácia Malvázia v Prievaloch

 

 

Otváracie hodiny

Nedeľa až štvrtok Od 10:00 h do 22:00 h
Piatok a sobota Od 10:00 h do 23:00 h

Rezervácia stola v reštaurácii:

+421 34 694 11 85
rezervacie@malvazia.sk
Jedálny lístok Nápojový lístok Vínny lístok

Vínna pivnica

In vino veritas

Štýlová vínna pivnica vytvorí neopakovateľnú atmosféru počas každej spoločenskej udalosti. V ponuke máme na vyžiadanie viac ako 200 druhov vín, medzi ktorými sú aj tie výnimočné. Pivnica je ideálnym miestom na organizáciu degustácie vín, tematických večerov alebo len jednoduchých posedení s priateľmi s výnimočnou atmosférou. Celková kapacita pivnice je 34 miest. Na základe Vašej predstavy, Vám náš tím vypracuje ponuku na mieru.

Kontaktujte nás prosím na

+421 911 57 76 11
manager@malvazia.sk

Piknik v parku

Na čerstvom vzduchu

Romantické chvíle vo dvojici, rodinné stretnutie alebo zábava s priateľmi na voňavej lúke pod holým nebom a pri prestretom obruse v tráve. V našom jedinečnom parku sú zákutia, kde si môžete nerušene vychutnať jedlo v prírode, ktoré Vám na objednávku pripravíme vždy čerstvé.

Vyberte si z našej ponuky piknikových košov a miesto v parku, kde sa budete cítiť najlepšie. Deku a slnečník Vám taktiež poskytneme.

Prevádzková doba parku:
Apríl až september Denne Od 10:00 h do 21:00 h

BALÍK 1 /2 KS CEREÁLNA ŽEMLIČKA S DOMÁCOU KLOBÁSKOU A DIJONSKOU HORČICOU, 2 KS CEREÁLNA ŽEMLIČKA S DOMÁCOU DUSENOU ŠUNKOU A CHRENOM,
2 KS VIANOČKA (MASLO, DŽEM, MED), 2 KS MALINOVÉ PEČIVO MINI, 2 KS COOKIES S KÚSKAMI ČOKOLÁDY, 150 G ČERSTVÉ OVOCIE, PRAMENITÁ VODA
RAJEC 0,75 L/ (MOŽNOSŤ ZAKÚPENIA VÍNA, PIVA A *KÁVY Z AKTUÁLNEJ PONUKY REŠTAURÁCIE)
pre 2 osoby  35 EUR
BALÍK 2 /2 KS VIACZRNNÁ BAGETA S DOMÁCOU DUSENOU ŠUNKOU,  SYROM EMENTÁL A ZELENINOU, 2 KS GRILOVANÉ BBQ REBIERKO (200 G) S PEČENÝMI ZEMIAČIKMI, 2 KS PAGÁČIK, 4 KS MINI SLANÉ PEČIVO S BRYNDZOU, 2 KS JABLKOVÁ ŠTRÚDĽA, 2 KS OVOCNÝ PERNÍK, OVOCIE 150 G, PRAMENITÁ VODA RAJEC 0,75 L/ (MOŽNOSŤ ZAKÚPENIA VÍNA, PIVA A *KÁVY Z AKTUÁLNEJ PONUKY REŠTAURÁCIE)  pre 2 osoby 44 EUR

HMOTNOSŤ MÄSA JE UVÁDZANÁ V SUROVOM STAVE. GMO (GENETICKY MODIFIKOVANÉ ORGANIZMY) SA PRI PRÍPRAVE POKRMOV VYROBENÝCH V NAŠEJ KUCHYNI NEVYSKYTUJÚ.

K PIKNIKOVÝM KOŠOM NA POŽIADANIE ZAPOŽIČIAVAME BEZPLATNE ZÁHRADNÚ DEKU, SLNEČNÍK A VANKÚŠE. *KÁVA SO SEBOU. PIKNIKOVÝ KÔŠ A OSTATNÉ DOPLNKY SA NEUBYTOVANÝM HOSŤOM POSKYTUJÚ NA ZÁKLADE VRATNEJ ZÁLOHY 100 EUR. CENY SÚ PLATNÉ OD 25. 05. 2016.

ABY BOLI PIKNIK BALÍKY VŽDY ČERSTVÉ JE POTREBNÉ SI ICH OBJEDNAŤ JEDEN DEŇ VOPRED, NAJNESKÔR DO 12:00 HOD.

Objednávka piknik balíčkov:

+421 903 904 278
rezervacie@malvazia.sk

Výpožičné služby

záhradná deka
vankúš
slnečník

Uvedené doplnky na požiadanie požičiavame iba k zakúpeným piknikovým balíčkom.

Galéria

Inšpirácia

Darčekový poukaz
Pobytové balíky
Newsletter
el. formulár
Rezervácie
+421 903 90 42 78
Subscribe To Our Newsletter
No Thanks
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin